Karşıyaka Uydu Çanak Anten Lcd Led Tv Montaj Ayar Tamir Teknik Servisi

İletişim: 0534 788 00 29

Bizi Arayın

Karşıyaka ve Çevresinde Uydu ve Tv montajı, kurulumu ve teknik servis hizmeti veriyoruz. Bizi aramanız durumunda Gün içerisinde gelip çanak antenin kurulumunu yapıyoruz. Varsa eğer, mevcut çanak anteninizin arızasını gideriyoruz. Profesyonel ekibimizle haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bize bir alo demeniz yeterli.

En uygun En yakın uydu servisi

İzmir uydu ayarları, TÜRKSAT ve diğer uydu ayarları, çanak anten kurulumu, anten ve uydu alıcısı arızaları gibi pek çok hizmeti uydu tamiri konusunda uzman firmamızdan talep edebilirsiniz. Marka ve model farkı olmaksızın tüm cihazların problemlerini çözmekteyiz. Birinci sınıf hizmet kalitemiz, orijinal yedek parça garantimiz ve sizlerin memnuniyetine dayalı hizmetlerimizle bölgede bir numara konumundayız. Servis firmamız ihtiyacınız olabilecek tüm yedek parçalara da sahiptir. Orijinal yedek parça ve güvenilir ve net sonuçlar sunan hizmet garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

İzmir Uydu, çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatlarının satışı ve montajı, çanak anten arızaları, çanak anten montajı, frekans ayarı, lcd tv kurulumu, kanal yükleme işlemleri, merkezi uydu sistemi arızalarının onarımı, daire içi anten kablosu çekme gibi işlerinizde servisimize ulaşıp aynı gün servis avantajından yararlanabilirsiniz.

İletişim: 0534 788 00 29

Karşıyaka Uyducu – Uyducu Karşıyaka – Uydu – Çanak Anten – Uydu Sinyal Yok – Uydu Ayar – Lcd Led Tv Tamir Montaj Onarım Teknik Servisi Aksoy Mahallesi – Alaybey Mahallesi – Atakent Mahallesi -Bahariye Mahallesi – Bahçelievler Mahallesi – Bahriye Üçok Mahallesi – Bostanlı Mahallesi -Cumhuriyet Mahallesi – Dedebaşı Mahallesi – Demirköprü Mahallesi – Donanmacı Mahallesi – Fikri Altay Mahallesi – Goncalar Mahallesi – İmbatlı Mahallesi – İnönü Mahallesi – Latife Hanım Mahallesi – Mavişehir Mahallesi – Mustafa Kemal Mahallesi – Nergiz Mahallesi – Örnekköy Mahallesi – Sancaklı Mahallesi – Şemikler Mahallesi – Tersane Mahallesi – Tuna Mahallesi – Yalı Mahallesi – Yamanlar Mahallesi – Zübeyde Hanım Mahallesi